100% doğal ürün

Acı Biber Reçeli (370 g) | Ev-ce Sapanca (SLÇ033)

Bir çok kişinin varlığından bile haberi olmadığı bu ilginç tat için tek kelimeyle çok orijinal bir lezzet diyebiliriz. Reçel çeşitleri arasında, bir reçel için en ilginç ve en tezat ilişkiye sahip olmasına rağmen kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğimiz bir ürün olduğunu söylemek isteriz.
30,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver
Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.
Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

EV-CE SAPANCA

Ev-ce için Sapanca’nın Kırkpınar köyünde yeşilin ve doğanın içinde özel bir lezzet bahçesi diyebiliriz. Çok iyi tasarlanmış yemyeşil bahçelerinde kahvaltı yaparken tanıdık. İşletme sahipleriyle yaptığımız sohbette işlerine duydukları aşkı, temiz ve ekolojik gıdaya olan tutkuları, bizi doğru yerde olduğumuza ikna etti. Yolunuz bir gün Kırkpınar köyüne düşerse ev-ce Sapanca’yı ziyaret etmenizi, vaktiniz varsa serpme kahvaltı yaparak lezzetlerini tatmanızı öneririz.  Sitemizde reçel, erişte, salça ve şalgam suyuna yer verdiğimiz ev-ce ürünlerini sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Üretim tarihinden itibaren reçellerin kuru ve serin bir ortamda hava almadan muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER