100% doğal ürün

15 Ay Olgunlaştırılmış %100 Keçi Taş Oda Peyniri (250 g) | Madalı Çiftliği (PYN015)

İçerisinde sadece keçi sütü, şirden mayası ve kaya tuzu yer alan bu doğal lezzet 15 ay boyunca özel bir odada bekletilip olgunlaştırılmış özel bir tat'dır. Alışkanlığınız haline geleceğini düşündüğümüz bu lezzeti denemelisiniz.
41,90 ₺ KDV Dahil

Madalı Taş Oda Peyniri, firmanın kendi çiftliği içerisinde kurduğu, ısı ve nem dengesini ayarladığı mağarasında 15 aylık olgunlaşma sürecini tamamladıktan sonra üretilmektedir. İçerisinde sadece keçi sütü, şirden mayası ve kaya tuzu yer almaktadır. Madalı Taş Oda Peyniri olgunlaşma süresinin uzunluğu sebebiyle kendine has aroması bulunmaktadır.Eskilerin kahvaltılarda tükettiği, yağlı ve az tuzlu olması sebebiyle damağa vuran aromatik lezzeti hissettirmesi şarap tutkunlarınınsa vazgeçilmezidir.

Gramaj:250 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 298,2

Yağ - 44

Doymuş Yağ - 15,54

Karbonhidrat - 1,1

Şeker - 0,68

Protein - 26,05

Tuz - 3,5

MADALI KEÇİ ÇİFTLİĞİ

2010 yılında ailece cümbür cemaat kurdukları hayallerini 2014 yılında hayata geçiren Madalı Keçi Çiftliği ailesi, kendi besi çiftliklerinden elde ettikleri sütlerle ürünlerine can vermektedirler. Özlenen eski geleneksel tatları yeniden yeşertmek ve daha nitelikli hale getirmek için verdikleri mücadele gerçek anlamda ürünlerine de yansımaktadır. Geleneksel lezzetleri Günümüz teknolojilerini kullanarak, Hijyen koşullarına bağlı kalarak üretim yapmaktadırlar.  %100 keçi sütü kullanarak ürettikleri ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Çiftlik hakkında detaylı bilgi almak için Madalı Keçi Çiftliği web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren  buzdolabında +4 derecede muhafaza edilerek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER