100% doğal ürün

%100 Keçi Süzme Keçi Yoğurdu (400 g) | Madalı Çiftliği (TRY012)

%100 Keçi Süzme Yoğurdumuz, Nohut mayasıyla mayalanan eski yoğurtların tadını aratmayacak özel bir tat'dır. Neden nohut mayası derseniz; ilk elde edilen yoğurt da nohutla mayalanmıştır.
24,90 ₺ KDV Dahil

%100 Keçi Madalı Süzme Yoğurdu 400gr - Nohut Mayalı

Nohut mayasıyla mayalanan %100 Keçi Süzme Yoğurdu, eski yoğurtların tadını aratmamaktadır. İlk elde edilen yoğurt da nohutla mayalanmıştır. Yoğurdun içeriğinde herhangi bir katkı maddesi, koruyucu veya yoğurt kültürü konulmamaktadır.Sadece süt ve maya ile elde edilmektedir. Yoğurdun keçi sütünün yapısı gereği ayran kıvamında olduğundan bozulmayı minimuma indirmek için süzme olarak üretilmektedir. 

Madalı Süzme Yoğurdu'nu dilerseniz ekmeklerin üzerine sürerek kanapelerinize taban yapabilirsiniz, dilerseniz sulandırıp yemeklerinizin üzerinde kullanabilir, birçok annenin doğallığından ve tuz içermemesinden ötürü tercih ettiği gibi çocuklarınıza rahatça üzerine reçel ya da bal koyarak tüketebilirsiniz.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 141,9

Yağ - 11,3

Doymuş Yağ - 6,92

Karbonhidrat - 1,46

Şeker - 0,45

Protein - 11,63

Tuz - 0,35

MADALI KEÇİ ÇİFTLİĞİ

2010 yılında ailece cümbür cemaat kurdukları hayallerini 2014 yılında hayata geçiren Madalı Keçi Çiftliği ailesi, kendi besi çiftliklerinden elde ettikleri sütlerle ürünlerine can vermektedirler. Özlenen eski geleneksel tatları yeniden yeşertmek ve daha nitelikli hale getirmek için verdikleri mücadele gerçek anlamda ürünlerine de yansımaktadır. Geleneksel lezzetleri Günümüz teknolojilerini kullanarak, Hijyen koşullarına bağlı kalarak üretim yapmaktadırlar.  %100 keçi sütü kullanarak ürettikleri ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Çiftlik hakkında detaylı bilgi almak için Madalı Keçi Çiftliği web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren,  buzdolabında +4 derecede muhafaza edilerek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER