100% doğal ürün

%100 Keçi Krem Peyniri (300 g) | Madalı Çiftliği (PYN012)

Madalı keçi çiftliğinin 1,5 yıl süren AR-GE çalışması sonucu üretilen %100 keçi sütünden üretilen, şirden mayalı, hiçbir katkı ve koruyucu içermeyen, sürülebilen krem peyniridir. Muadillerinin aksine eritme tuzu içermemektedir. Bu sebeple kimyasal kullanmadan sürülebilir kıvama getirilmiş başarılı bir lezzettir.
30,90 ₺ KDV Dahil

%100 keçi sütünden üretilen, şirden mayalı, hiçbir katkı ve koruyucu içermeyen, sürülebilen krem peynirdir. Muadillerinin aksine eritme tuzu içermemektedir. Kimyasal kullanmadan sürülebilir.

Hem küçüklere hem büyüklere hitap eden bu peyniri kahvaltılarda  sıcacık ekmeklerin üzerinde, sağlıklı ara öğünlerde ya da pizzaların üzerinde severek tüketeceksiniz.

Gramaj:300 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 167,5

Yağ - 44,3

Doymuş Yağ - 7,8

Karbonhidrat - 2,1

Şeker - 0,66

Protein - 13,32

Tuz - 4,13

MADALI KEÇİ ÇİFTLİĞİ

2010 yılında ailece cümbür cemaat kurdukları hayallerini 2014 yılında hayata geçiren Madalı Keçi Çiftliği ailesi, kendi besi çiftliklerinden elde ettikleri sütlerle ürünlerine can vermektedirler. Özlenen eski geleneksel tatları yeniden yeşertmek ve daha nitelikli hale getirmek için verdikleri mücadele gerçek anlamda ürünlerine de yansımaktadır. Geleneksel lezzetleri Günümüz teknolojilerini kullanarak, Hijyen koşullarına bağlı kalarak üretim yapmaktadırlar.  %100 keçi sütü kullanarak ürettikleri ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Çiftlik hakkında detaylı bilgi almak için Madalı Keçi Çiftliği web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren  buzdolabında +4 derecede muhafaza edilerek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (1)
% 100
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

teşekkür
28.09.2020

Krem peynir severlerin bağımlısı olacağı bir lezzet... Keçi sütünden üretilenini ilk kez deneyimledim ve kahvaltı soframın vazgeçilmezi olduğu kesin. Sayenizde bu marka ile tanıştım, bundan dolayı sizinle de memnuniyetimi paylaşmak istedim. Teşekkürler.

BENZER ÜRÜNLER