100% doğal ürün

%100 Keçi Füme Çerkes Peyniri (250 g) | Madalı Çiftliği (PYN010)

Probiyotik kanyağı olarak da tüketebileceğiniz bu peynir, 8-12 saat boyunca meşe odunun isini peynirlerin üzerine işlemesiyle yapılmaktadır. Özellikle İsli peynir sevenlerin vaz geçemeyeceğini düşünüyoruz. Şarap sofralarının vaz geçilmezi olan bu lezzeti kahvaltılarda da tüketebilirsiniz.
28,90 ₺ KDV Dahil

Probiyotik içeriği ile ön plana çıkan Sade Çerkes Peyniri, peynir altı suyu ile mayalandıktan sonra özel dolabının içerisinde ızgaralara yerleştirilir. Meşe odunun isini peynirlerin içerisine yönlendirilen dolapta peynirler 8-12 saat arasında islenir. Bu işlem sırasında hiçbir gıda boyası, renklendirici ve mumlama yöntemi kullanılmamaktadır.

Madalı İsli Çerkes Peyniri daha çok isli et, kuru meyveler ile birlikte peynir tahtalarında gövdeli kırmızı şaraplarla ya da ince dilimli şekilde salatalarda tercih edilmektedir.

Gramaj: 250 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 270,7

Yağ - 44,4

Doymuş Yağ - 15,01

Karbonhidrat - 2,6

Şeker - 0,64

Protein - 21,36

Tuz - 3,63

MADALI KEÇİ ÇİFTLİĞİ

2010 yılında ailece cümbür cemaat kurdukları hayallerini 2014 yılında hayata geçiren Madalı Keçi Çiftliği ailesi, kendi besi çiftliklerinden elde ettikleri sütlerle ürünlerine can vermektedirler. Özlenen eski geleneksel tatları yeniden yeşertmek ve daha nitelikli hale getirmek için verdikleri mücadele gerçek anlamda ürünlerine de yansımaktadır. Geleneksel lezzetleri Günümüz teknolojilerini kullanarak, Hijyen koşullarına bağlı kalarak üretim yapmaktadırlar.  %100 keçi sütü kullanarak ürettikleri ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Çiftlik hakkında detaylı bilgi almak için Madalı Keçi Çiftliği web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren  buzdolabında +4 derecede muhafaza edilerek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

 

 

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER